İLETİŞİM

Ad Soyad (Gerekli)

Email (Gerekli)

Konu

Mesajınız

HARİTA

Hakımızda & Biz Kimiz?

Cebe inşaat olarak 2001 yılında hizmete girmiş olup uzman kadromuz ve 20 senelik deneyemimizi bir araya getirerek konut dünyasında ve inşaat sektöründe korumamız gereken yerin bilincine vakıf şirket portföyünde hareket ve hizmete devam etmeyi amaçlamış bulunmaktayız.

KESKİN % CEBE İNŞAAT

2001 yılında istanbul’da kurulan Keskin İnşaat geçmişten gelen inşaat, yıkım, hafriyat ve nakliyat tecrübe birikimlerini bir araya getirerek kendi bünyesinde revize olmuş ve çalışmaya başlamıştır.

Yaratıcı ve teknik çözümler ile yıkım konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve nakliyatta ileri taşınmış donanımı ile revize edilerek tekrar hizmet sektörüne dönüş sağlamıştır. Keskin İnşaat ayrıca bünyesinde bulundurduğu İnşaat Mühendisleri ve Mimarlar ile konut ve ticari amaçlı, çok yönlü tasarım odaklı bir yapının içinde yerleşik ortam sağlamak için uygulama sunmaktadır. Bu çözümler, fonksiyonel yaşam kültürünün kalitesini artırmak ve estetik içermektedir.Keskin İnşaat Dekorasyon, Hafriyat proje süreci, müşterinin ihtiyaçlarına kaynak proje hedeflerini yerine getiren bir iç mekan üretmek için memnuniyet sağlayan yaratıcı bir süreçtir. Araştırma , analiz ve bilgi entegrasyonuda dahil olmak üzere, sistematik ve kordineli bir metodoloji takip eder.

Keskin İnşaat Dekorasyon Hafriyat kararları, hava kirliliği, alan planlama, özel ihityaç, nüfus için tasarım ve kompleks konular dahil olmak üzere sağlık, güvenlik ve refaha bağlı olarak alınır. Tasarım bilgisi, fonksiyonellik, güven, verimlilik ve estetik olarak mutlak güzel olan alanın oluşturulmasında kullanılan donelerdir.Analitik beceri ve akut yargı özel bir etki alanı gerektirir.

Cebe % Keskin İnşaat Hayrimenkul İnşaat, sizlerin isteği doğrultusunda Profesyonel ve iş güvenlik yasası çerçevesi dahilinde çalışmakta olup, sözleşmeli olarak kabul ettiği her işin yükümlülüğünü kabul etmektedir.