İLETİŞİM

Ad Soyad (Gerekli)

Email (Gerekli)

Konu

Mesajınız

HARİTA

HİZMETLERİMİZ


KEPÇELİ YIKIM

 

Ağır iş makineleri ( 26 ton, 30 ton ve 40 ton ) bom uzunlukları farklı makineler kullanılarak yapılan yıkımlar.


ÇENE MAKASLI YIKIM

 

Genellikle yüksek bom’ları sebebi ve daha rahat yıkım yapması ile tercih edilen yıkım aracı olarak bilinen çene makası ile yapılan yıkımlar.


TOPRAK HAFRİYATI

 

Zemin etüdü yapılmış olarak tarafımıza sunulan temel kazıları ve toprak olarak çıkartılan %20 kabarması bulunan hafriyat türüdür.


MOLOZ HAFRİYATI

 

Yıkımını yapmış olduğumuz binalar sonucu ortaya çıkmış olan moloz Profesyonel ekibimiz tarafından yüklemesi yapılır ve hafriyatı gerekleştirilir.


BİNA TEMEL HAFRİYATI

 

Binanın temel kazısı ve hafriyat işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.


DERİN KAZI HAFRİYATI

 

Yıkımını yapılmış binanın derin temel kazısı ve hafriyat işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.


YÜZEYSEL KAZI

 

Taş toprak kaya gibi yerleri yumuşatma kırma ve taşıma işlerine verilen isimdir. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli makinaları kullanılmaktadır.


DOLGU SIKIŞTIRMASI

 

Zemin etüdü yapılmış ve yumuşak olarak nitelendirilen yerlere uygulanır.


İSTİNAT PERDE YAPIMLARI

 

Yol kenarlarında , dere kenarlarında ve meyilli arazide toprağın kaymasını veya suyun zemini aşmasını önlemek amacı ile yapılan duvarlara istinat duvarı denir. Göçmeyi önlemek için yapılan istinat duvarları yanal itki kuvvetlerini kendi ağırlıklarıyla taşırlar.


ALT YAPI HAFRİYATLARI

 

Tüm imkanları sunmak için yapılan kanalizasyon elektrik hattı gibi ihtiyacı olarak yapılan tesisatların geçmesi için yapılan kazı türüdür.


DEKAPAJ HAFRİYATLARI

 

Kazısı yapılarak ortaya çıkartılacak olan madenin üzerini kaplayan tabakanın taşınması işlemidir.Kazısı yapılarak ortaya çıkartılacak madenin üzerinin kazıma işlemidir.


PROJELENDİRME

 

Şirketimiz bünyesinde yer alan mimarlarımız ve mühendislerimiz tarafından imar planı alınarak tasarımı yapılan ve hayaller ile birleştirerek Auto Cad üzerinde yapılan çizimler sonucu ortaya  çıkan profesyonel bakış ve bu bakışı çizime dönüştürme alanıdır.


3D MAX ÇİZİMLERİ

 

Auto Cad programı ile 2 boyutlu olarak yapılan tasarımların 3 boyutlu hale getirilerek görsel bir şölene dönüştürme.


TEMEL İNŞAATLARI

 

Temel kazısı yapıltıkdan sonra zemin etüdüne göre yapılacak olan temelin imalatı tarafımızca kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanır.


KALIP İŞLERİ

 

Betonun mimarı ve statik açıdan gerekli formunu almasını sağlayan ve beton yerli dayanım kazanıncaya kadar onu taşıyan yardımcı yapı elelmanlarına kalıp denir. Kalıp işçiliği firmamaız güvencesi altında yapılmaktadır.


DEMİR İŞLEMLERİ

 

Demir betonun içinde bütünleştirici ve bağlayıcılığa sahip olmasının yanı sıra dayanım sürecinin artması bakımından önemli bir yere sahiptir.


BETON İŞLEMLERİ

 

İnşaatın yapı taşı olarak kullanılan beton kum, mıcır ve katkı maddeleriyle üretilir.